Ömer Frigo

Firmamız 2000’li yıllarda Niğde’de kurulduğundan beri gösterdiği özenli ve deneyimli taşımacılık ile sektörde yerini almıştır. Taşımacılık sektöründe şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta güvenli, özenli ve deneyimli çalışanlarımızla birlikte daima siz değerli müşterilerimizin 24 saat boyunca hizmetindeyiz.

Taşımacılık sektöründe 2000’den beri edindiğimiz tecrübeler ve pek çok işte başarılı olmuş ekibimizle taleplerinizi en iyi şekilde cevap veren köklü bir aile şirketiyiz.Firmamız teminat ve kalitesinden ödün vermeyen müşteri ilişkilerinde daima anlayışlı ve töleranslı tutumuyla sizlere taşımacılıkta en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

ÖMER FRİGO olarak şehir içi ve şehirlerarası alanda frigorifik araçlarla komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Araçlarımız gerekli teçhizatlarla donatılmış olup Türkiye’nin her yerine her türlü sıcak ve soğuk taşımacılık güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

ÖMER FRİGO araçlarında bulunan donanım sayesinde sıcak ve soğuk taşınması gereken ürünlerinizi aynı anda taşıyabilmekteyiz. Her türlü sıcak ve soğuk taşıma gerektiren özel yükleri dondurulmuş ve taze deniz ürünleri, yaş sebze ve meyveleri, et ve süt, etten ve sütten mamul tüm ürünleri frigolu ve frigosuz, tekstil ve tekstil ürünleri taşımacılığında her zaman yanınızdayız.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve kusursuz olarak gerçekleştirmek için her türlü ürün hacmine uygun komple ve parsiyel taşımacılık yapan araçlarımızla kara taşımacılığında önde gelen şirketler aranızda olduğumuzu gururla belirtiriz. Ömer Frigo Taşımacılık geniş hizmet ağı deneyimli çalışanları ve donanımlı araçlarıyla kara taşımacılığında da hizmetinizdedir.
Frigolu araçlarımız soğuk hava deposunda şoklanmış her türlü ürünün taşınmasında kullanılır. Araçlarımızda her türlü dondurulmuş yiyecek içecek gibi ürünlerinizi kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Araçlarımız -18 dereceye kadar soğutma, +4 dereceye kadar sıcak taşıma yapabilmektedir. Frigolu araçlarımız K1 belgesine sahip olup, Türkiye’nin her yerini güvenle dolaşabilir. Araçlarımız sizler tarafından kiralanmadan önce her türlü bakımları yapıldığı için sorunsuz bir taşıma gerçekleştireceğinizin garantisini şimdiden sizlere verebiliriz.

FUAR TAŞIMACILIĞI

90%

TIBBİ CİHAZ TAŞIMACILIĞI

90%

PARSİYEL TAŞIMACILIK

85%

LİFTLİ TAŞIMA

85%

KARA TAŞIMACILIĞI

85%

SERİN GIDA TAŞIMACILIĞI

98%

TATLI VE PASTA TAŞIMACILIĞI

78%

YEMEK ORGANİZASYON TAŞIMACILIĞI

99%

ŞİRKET YÖNETİCİLERİMİZ

Siz hayal edin, biz güvenle taşıyalım.

Güvenli Taşıma

Şirketimiz her türli taşıma işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz konuma ulaştırır.

Hızlı Taşıma

Şirketimiz her türli taşıma işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz konuma ulaştırır.

7/24 Hizmet

Şirketimiz her türli taşıma işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz konuma 7/24 ulaştırır.

ÖMER FRİGO TANITIM VİDEOSU

Whatsapp üzerinden bizimle iletişim kur